Combat rifle level III.

Celodenní výukový kurz s cílem dokonale zvládnout taktické použití dlouhé zbraně s důrazem na praktické bojové podmínky

Kurzu se mohou zúčastnit pouze vyspělí střelci, kteří prošli našimi kurzy Combat rifle level I. a Combat rifle level II.  Konkurenční kurzy nelze akceptovat.

Komu je kurz určen: Pro vyspělé střelce a je zaměřen na taktické použití dlouhé zbraně (samonabíjecí puška, karabina, útočná puška). Náplní kurzu bude taktická příprava na sebeobranu a obrana domu/bytu. Taktická obrana vozidla a přepravovaných osob.

Obsah kurzu: Bezpečnostní pokyny, rozbor problematiky taktické a pokročilé střelby, úvodní test - průzkum a zhodnocení znalostí a návyků přihlášených studentů, upravení chyb a sjednocení manipulace a postupů, krátké opakování dovedností z kurzů Combat rifle level I a II. (taktický klek a leh se zbraní, mířená střelba vleže, mířená střelba vkleče, mířená střelba ve stoje, střelba s nahozením/přilícením, závady (selhač, zádržka, prázdný zásobník), taktické přebití), univerzální postoj, úchop zbraně, míření, dýchání, spouštění, nabití zbraně, vybití zbraně, pohotovostní polohy low-mid-high-ready, taktické přebití, nahození a přilícení zbraně, odhled cíle, scan zbraně a prostoru),

Rozvinutí dovedností, přilícení/nahození s dokrokem, úkrokem stranou a vzad, střelba po změně polohy (klek, dřep, leh), střelba za pohybu, střelba zpoza krytu, mířená střelba vkleče, mířená střelba vleže, mířená střelba ve stoje, střelba s nahozením/přilícením, závady (selhač, zádržka, prázdný zásobník), dvojstřely, komplexní závěrečné střelecké cvičení. Z kurzu odejdete s dokonale zvládnutou střelbou na střední i dlouhé vzdálenosti. Nepřekvapí Vás žádná zádržka nebo porucha zbraně. Naučíte se střílet zpoza překážky. Zvládnete taktickou střelbu slabší rukou. Budete dokonale umět střílet vleže na zádech. Naučíme vás střílet z automobilu. Dokonale zvládnete střelbu zpoza automobilu po vystoupení. Po dokončení levelu III. si perfektně osvojíte ovládání dlouhé palné zbraně.

Co potřebujete: Samonabíjecí pušku s popruhem a dvěma zásobníky a 300 ks nábojů. Prodej nábojů za perfektní ceny možný na místě. Můžeme Vám také půjčit některou z našich 100 zbraní - seznam ZDE. Pohodlné outdoorové nebo taktické oblečení, nebo služební bojová uniforma a pevná outdoorová nebo sportovní obuv, taktická vesta s pouzdry na zásobníky a vybavení nebo nosič plátů, střelecké ochranné brýle, ochrana sluchu, nákoleníky. 

Termín a místo: Střelnice Dačice, 2. 10. 2018, 8:00 - 16:00

1 den, 8 vyučovacích hodin

Instruktoři: Tomáš Zelinka, Vojtěch Marek, Kamila Drexlerová, Michal Kotyza a Tereza Marková

Mezinárodně uznávaný certifikát. Na email vám doručíme krátké video z vašeho výcviku.

1900 Kč

platba je rozdělena na dvě poloviny ( 1/2 převodem na účet při objednání a zbytek na místě v hotovosti), (po objednání Vám přijdou pokyny k zálohové platbě emailem)


platba je rozdělena na dvě poloviny ( 1/2 převodem na účet při objednání a zbytek na místě v hotovosti), do 48 hodin po objednání Vám přijdou pokyny k zálohové platbě emailem