Dobrodružství na střelnici.cz

Zažijte neobyčejný respekt!

Zažijte obavu i autoritu. Riziko. Nervozitu. Vyzkoušejte speciální moc a sílu.

Máme pro Vás více než 350 zbraní k vyzkoušení. 

Každý, kdo umí pracovat se zbraněmi, má automaticky uznání okolí. Každá zbraň vyvolává přitom také respekt u svého držitele. Ale každá zbraň se také chová jiným způsobem: Některé vás poslouchají "na slovo". Jiné se s vámi pomyslně dohadují o to, kdo bude mít při jejich používání větší moc.

K prožití Dobrodružství na střelnici nepotřebujete předchozí zkušenosti, zbrojní průkaz nebo speciální povolení. Můžete se na něj přihlásit hned teď.ní větší moc. A z některých zbraní cítíte převahu (a strach), jen když se na ně podíváte.

Nepotřebujete utrácet 3 000 000 Kč za zbraně, které budete mít k dispozici, ale přesto je můžete vyzkoušet. Ani nemusíte cestovat časem, či po celé zeměkouli... a přesto se tam pomocí zbraní z různých dějinných etap a světadílů dostanete.

Dobrodružství na střelnici můžete absolvovat poblíž místa, kde bydlíte: Všechny naše a partnerské střelnice jsou rozmístěny po celé ČR tak, aby ta nejbližší byla vzdálená max. 45 minut od vás.

Každé vaše rozhodnutí před střelbou budete muset velice pečlivě zvážit. Každé vaše rozhodnutí bude mít důsledky. A každý výstřel, každý zásah a vůbec celá střelba a manipulace se zbraněmi vás přinutí být 100% koncentrovaný. Přítomný jen v daném okamžiku. Oprostí vás od myšlenek na cokoliv jiného. A opět pochopíte, jaké to je, být 100% přítomen v dané chvíli na daném místě, plný energie a síly.

O bezpečnost a zdárný průběh celého zážitku se budou starat naši zkušení instruktoři (25 let praxe, tisíce odstřílených hodin a miliony nábojů), zkušební komisaři se stovkami vyzkoušených žadatelů při Zkoušce odborné způsobilosti na zbrojní průkaz, na některých dobrodružstvích je přítomný i balistik. Někteří jsou bývalí i současní policisté a příslušníci Celní správy. Dva z instruktorů jsou profesionální záchranáři.

Podle typu dobrodružství navodí atmosféru dobovými uniformami (které si můžete také vyzkoušet). A zažijete tak nejen samotný pocit z dané zbraně, ale přenesete se blíže celé době, ve které lidé tyto zbraně pro svou obranu či boj používali.

Jako byste tam byli sami...


Vyzkoušejte si pistoli, kterou zastřelili Františka Ferdinanda a jeho choť v Sarajevu.

Nebo je libo pistoli Jamese Bonda?

Nebo stejnou, jakou se zabil největší zločinec v lidských dějinách?

Vyzkoušejte pušku, kterou měli zastřelit Kennedyho - a zjistěte, že její (ne)přesnost a (ne)schopnost rychlého opakování střelby naprosto jednoznačně neodpovídá závěrům Warrenovy vyšetřovací komise....

Zastřílejte si útočnou puškou, kterou používají ty nejlepší protiteroristické jednotky po celé planetě.

Prožijte pocity těch nejlepších odstřelovačů a užijte si nepopsatelný výkon ráže 12,7x108.

Víte, že s námi můžete vyzkoušet největší, nejvýkonnější a nejobdivovanější samonabíjecí pistoli na planetě Zemi?

Věděli jste, že máme největší výběr zbraní k zapůjčení v Evropě? A že naší nabídku zbraní promyšleně, intenzivně a soustavně rozšiřujeme?